2019-2020 оқу жылына арналған педагог-психологтың дарынды оқушылармен жүргізілетін жұмыс жоспары

ыыыыыыыыыыыыыыыы

«Бекітемін»

Мектеп директоры:_________

Муханбеталина Г.К.

2019-2020  оқу жылына арналған педагог-психологтың дарынды оқушылармен жүргізілетін жұмыс жоспары

Жүргізілетін іс-шара/Мероприятия

Мерзімі/Сроки

Жауапты/Ответсвенный

1.

Дарынды оқушылардың тізімін құру/Составление банка данных одаренных детей

Қыркүйек/Сентябрь

2.

Құжаттармен жұмыс/Работа с документацией

3.

«Оқушылардың жеке қабілеттерін есепке алу» кеңестерді өткізу/Проведение консультации «Учет индивидуальных особенностей при работе с одаренными детьми»

4.

Дарынды оқушылардың жеке тұлғалық ерекшеліктерін зерттеу(темпераменті, мінез-құлқы,қасиеті,физиологиялық-психологиялық ерекшіліктерін)/Изучение индивидуальных особенностей одаренных детей (темперамент, качества, физико-психологические особенности)

5.

«Маған ұнайтын жұмыс түрі» әңгіме/Беседа «Мне нравится вид работы»

Қазан/Октябрь

6.

Дарынды оқушылармен интеллектуалдық қабілеттерін дамыту жаттығулары/Упражнения на развитие интеллектуальных способностей одаренных учащихся

Қаңтар/Январь

7.

«Сеземіз, танимыз, ойнаймыз» психологиялық ойын/Психологическая игра «Чувствуем, узнаем, играем»

Ақпан/Февраль

8.

Интеллектуалдық икемделгіштікті анықтау әдістемесі/Методика изучения интеллектуальных предрасположностей

Наурыз/Март

9.